Wśród przedmiotów, z którymi stykamy się na co dzień, niewiele jest wywierających tak istotny wpływ na jakość naszego życia jak meble. Jeśli są po prostu dobre – zapominamy o nich. Komfort, bezpieczeństwo, ergonomia, sprawiają, że wszystkie nasze codzienne czynności przebiegają sprawnie i bezwiednie. Jeśli meble są wyjątkowe – codzienność może stać się celebracją. Piękno, styl, luksus – również tym wartościom dedykujemy swoją pracę

O nas

Jesteśmy razem, aby urzeczywistnić wspólną wizję – tworzyć wyjątkowe meblePosiadamy różne doświadczenia i kompetencje. Łączymy je, aby podzielić się tym co sprawia nam satysfakcję.

Działając w branży meblarskiej od 2006 roku oferujemy naszym klientom wiedzę, doświadczenie, ale również znajomość najnowszych technologii, trendów i wzornictwa.

Bartosz

Board Member / Production

Tomasz

Board Member / Export

Natalia

Regional Sales Representative (Geneve)

Michał

Board Member / IT

Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i montażu mebli na wymiar. Każdy nasz klient może liczyć na profesjonalne doradztwo oraz indywidualne podejście do swoich potrzeb. Biorąc udział w targach i imprezach branżowych, śledzimy aktualne trendy we wzornictwie, a współpracując z renomowanymi dostawcami oraz projektantami, posiadamy w ofercie bogatą gamę wzorów i materiałów. Skutecznie zarządzamy całym cyklem produkcji od pomiarów u Klienta, poprzez projekt, po montaż końcowy, dzięki czemu realizujemy nasze zlecenia na czas. W swojej pracy wykorzystujemy komponenty czołowych producentów np. Blum, Hettich, Schwinn

W naszych realizacjach, harmonijnie łączymy naturę z technologią, surowy materiał obrabiany ręcznie z nowoczesną formą. Uważamy, że najlepszy materiał to taki, który posiada swoją historię. Dlatego korzystamy z drewna Bieszczadów, desek starych podkarpackich domów, aby tchnąć w nie nowego ducha i stworzyć coś więcej niż wyjątkowy, ekskluzywny mebel.

Na co dzień współpracujemy z architektami i projektantami, dzięki czemu oferujemy swoim Klientom kompletny projekt wnętrza oraz indywidualnie zaprojektowane meble. Pomagamy przy stworzeniu funkcjonalnej, dopasowanej do indywidualnych potrzeb kuchni, łazienki, salonu, sypialni oraz pomieszczeń biurowych.

Posiadamy najnowocześniejsze oprogramowanie do projektowania dzięki czemu przygotowane przez nas wizualizacje pomogą urzeczywistnić Państwa wyobrażenia o wymarzonym pomieszczeniu.

Kontakt

Biuro

ul. Boya Żeleńskiego 23/411, 35 – 105 Rzeszów, POLAND

Partner handlowy

Charlottenburger Ufer 10, 10587 Berlin, GERMANY

Prosimy o zostawienie kontaktu – nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w ciągu 24 godzin

Biuro

ul. Boya Żeleńskiego 23
35 – 105 Rzeszów, POLAND

Partner handlowy

Charlottenburger Ufer 10
10587 Berlin, GERMANY

Prosimy o zostawienie kontaktu – nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w ciągu 24 godzin

Sposób kontaktu

Temat